KONST / Litografier / Färglitografi 10177319
*
nr 1017 7319
Färglitografi
2 st, Andreas Lundberg, EA-upplaga, bladets mått: 48x70
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 februari 2016
kl 18:00:36
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/2 09:18:15
1
Vinnande bud
8/2 11:02:28
1
justering av budtak
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg ea-upplaga färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 18:08
-
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 20:12
-
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 20:29
-
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 18:41
-
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 19:28
*
Färglitografi
nr 1017 7319
Färglitografi
2 st, Andreas Lundberg, EA-upplaga, bladets mått: 48x70
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 8 februari 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/2 09:18:15 | 1 | Vinnande bud |
8/2 11:02:28 | 1 | justering av budtak |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: andreas lundberg ea-upplaga färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
9037 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 18:08 -
9038 Färglitografi
Bengt Lindström (1925-2008), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 20:12 -
9036 Färglitografi
Camilla Pyk (f. 1966), Sverige. Signerad, numrerad..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 20:55
-
8264 Färglitografi
Jan Roede. Signerad, numrerad 87/100, daterad 1993..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 20:29 -
9084 Färglitografi
Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, numre..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 18:41 -
9064 Färglitografi
Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Höjd: C upplaga me..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
27 maj kl 19:28